Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki uzbrojone Rzeczenica - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

130 000 zł750 m² 158,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej, położonej w sercu malowniczego lasu sosnowego, zaledwie 200 metrów od brzegu urokliwego jeziora Szczytno. Ta niezwykła nieruchomość leży na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł979 m² 153,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki usługowej w Rzewnicy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 979 m , z przeznaczeniem pod usługi turystyczne, letniskowe oraz pensjonatowe (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzeczenica

Rzeczenica,pomorskie

59 000 zł1 729 m² 34,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1729 m2, usytuowaną w centrum miejscowości Rzeczenica, w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Rzeczenica

Rzeczenica,pomorskie

18 020 zł680 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka położona jest nad jeziorem Szczytno nieopodal ośrodka wypoczynkowego Rzewnica. Posiada całkowite uzbrojenie techniczne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij